Comité Galego Árbitros - Convocatorias Arbitrais

Últimas convocatorias

2019-08-18 (AUA) Travesía a nado Vila do Tea



Convocatorias pasadas

2019-08-15 (AUA) Travesía a nado Illa de Bensa

2019-08-15 (AUA) Travesía a nado Praia de Coroso

2019-08-10 (AUA) Travesía a nado Ría de Cedeira

2019-07-27 (AUA) Travesía a nado Concello de Arteixo

2019-07-25 (AUA) Travesía a nado Dique

2019-07-21 (AUA) Travesía a Nado Porto de Vilagarcía

2019-07-20 (AUA) Travesía Minius - Cidade de Lugo

2019-07-19 a 21 (ART) Cto. de España Infantil División 2 de Verán

2019-07-13 (AUA) Travesía a nado Ría de Vigo

2019-07-04 ó 7 (NAT) Cto. Galego de Natación Absoluto Júnior e Infantil de Verán

2019-06-29 e 30 (NAT) Cto. Galego de Natación Alevín de Verán

2019-06-26 (ART) Trofeo Concello de Pontevedra de Natación Artística

2019-06-01 (ART) Cto. Galego de Artística de Nivél de Verán

2019-06-16 (AUA) Travesía a nado Encoro os Peares

2019-06-08 (MAS) Cto. Galego Máster de Verán

2019-06-02 (AUA) Travesía a nado Concello de Ortigueira

2019-06-01 (ART) Cto. Galego de Artística de Base de Verán

2019-06-01 (ART) Control de Nivel Extraordinario

2019-05-25 e 26 (ART) Trofeo Trofeo Open Sincro Ferrol

2019-05-19 (MAS) Liga Galega Máster Xornada 5 Norte (Santa Isabel)

2019-05-18 (ART) Cto. Galego de Artística de Base IV de Verán

2019-05-12 (MAS) Liga Galega Máster Xornada 5 Sur (Álvaro Pino)

2019-04-13 (NAT) Torneo Norte-Sur

2019-03-30 (NAT) Liga Galega de Clubes de Natación Fase Pre. Xor. 3

2019-03-17 (MAS) Cto. Galego Máster de Fondo

2019-03-16 (NAT) Circuíto ADAN Xornada 2

2019-03-16 (ART) Liga Galega de Figuras Base Xornada 2

2019-03-09 e 10 (ART) Cto. Galego de Figuras e Rutinas de Nivel (Rutinas)

2019-03-09 e 10 (ART) Cto. Galego de Figuras e Rutinas de Nivel (Figuras)

2019-02-22 (NAT) Cto. Galego de Natación Júnior e Infantil de Inverno

2019-02-17 (MAS) Liga Galega Máster Xornada 4 Norte (FRIGSA)

2019-02-17 (MAS) Liga Galega Máster Xornada 4 Sur (Álvaro Pino)

2019-02-09 (ART) Control de Nivel Xornada 3

2019-02-02 (NAT) Cto. Galego Alevín de Inverno

2019-01-26 (ART) Cto. Galego de Artística de Base de Inverno

2019-01-19 (MAS) Cto. Galego Máster de Inverno

2019-01-19 (ART) Liga Galega de Figuras Xornada 2

2018-12-28 a 30 (NAT) Cto. Galego de Natación Absoluto de Inverno

2018-12-16 (MAS) Liga Galega Máster Xornada 3 Sur (Carballo Calero)

2018-12-16 (MAS) Liga Galega Máster Xornada 3 Norte (FRIGSA)

2018-12-15 (NAT) Cto. Galego de Longa Distancia en Piscina de 25

2018-11-24 (ART) Liga Galega de Figuras Xornada 1

2018-11-24 (ART) Cto. Galego de Rutinas de Técnicas Júnior

2018-11-18 (MAS) Liga Galega Máster Xornada 2 Norte (Carballo Calero)

2018-11-18 (MAS) Liga Galega Máster Xornada 2 Sur (A Fieiteira)

2018-11-03 (NAT) Liga Galega de Clubes de Natación Div. Honra Fase Pre. Xor. 1 (INEF)

2018-11-03 (NAT) Liga Galega de Clubes de Natación Div. 1 Fase Pre. Xor. 1 (RCN Vigo)

2018-11-03 (NAT) Liga Galega de Clubes de Natación Div. 2 Fase Pre. Xor. 1 (Santa Isabel)

2018-11-03 (NAT) Liga Galega de Clubes de Natación Div. 3 Fase Pre. Xor. 1 (Carballo Calero)

2018-10-28 (MAS) Liga Galega Máster Xornada 1 Norte (Monforte)

2018-10-28 (MAS) Liga Galega Máster Xornada 1 Sur (Álvaro Pino)

2018-10-27 (WAT) Liga Galega de Wáter-polo

2018-10-20 (WAT) Liga Galega de Wáter-polo

2018-10-20 (ART) Control de Nivel Xornada 1

2018-10-06 (WAT) Liga Galega de Wáter-polo

 

Para tempadas anteriores consultar a memoria deportiva.